WizTree 3 - en to nl_NL translation catalogue (216 entries)

en: (Fast)
nl_NL: (Snel)

en: (No Extension)
nl_NL: (Geen extensie)

en: (Selecting ALL can be very slow!)
nl_NL: (ALLES selecteren kan vertraging veroorzaken!)

en: (Warning: can be slow!)
nl_NL: (Waarschuwing: kan traag zijn!)

en: (You can hide the Donate button by making a donation)
nl_NL: (De Donate-knop kan verborgen worden na het doneren)

en: (click for more information)
nl_NL: (klik voor meer informatie)

en: <Folder>
nl_NL: <Map>

en: A keyboard enhancement utility that makes it easy to type accented and other special Unicode characters on a standard US/UK keyboard using easy to remember keyboard shortcuts.
nl_NL: Een tool waarmee je met gemakkelijk te onthouden sneltoetsen eenvoudig accenttekens en andere speciale Unicode-tekens op een standaard (US/UK) toetsenbord kunt typen .

en: A powerful yet easy to use web gallery downloading tool. It supports most of the popular image hosting sites (such as flickr, facebook, Google image search, imgur, deviantart etc.).
nl_NL: Een krachtige en toch snelle webgallery-download-tool. De meeste populaire image-hosting-sites (zoals flickr, facebook, Google-image-search, imgur, deviantart enz.) worden ondersteund.

en: ALL
nl_NL: ALLES

en: About
nl_NL: Over

en: Add Folder
nl_NL: Map toevoegen

en: All Files
nl_NL: Alle bestanden

en: Allocated
nl_NL: Toegewezen

en: Alternate row colors
nl_NL: Afwisselende rijkleuren

en: Always Run as Administrator
nl_NL: Altijd als Administrator uitvoeren

en: An update is available
nl_NL: Een update is beschikbaar

en: Apply Filter
nl_NL: Filter toepassen

en: As of version 2.0, WizTree can now also scan non NTFS hard drives, network drives, USB drives, and individual directories.
nl_NL: Sinds versie 2.0 kan WizTree ook niet-NTFS-hardeschijven, netwerkstations, USB-opslagapparaten en individuele mappen scannen.

en: Attributes
nl_NL: Attributen

en: Auto
nl_NL: Automatisch

en: Auto scan after making selection
nl_NL: Automatisch scannen na het selecteren

en: CSV file
nl_NL: CSV-bestand

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Check for updates
nl_NL: Controleren op updates

en: Check for updates now
nl_NL: Nu op updates controleren

en: Clear
nl_NL: Wissen

en: Click on the "View Update" button to learn more.
nl_NL: Klik op de knop 'Update bekijken' om meer te leren.

en: Color
nl_NL: Kleur

en: Color Blind
nl_NL: Kleurenblind

en: Color By
nl_NL: Kleur op

en: Colors
nl_NL: Kleuren

en: Command Prompt Here
nl_NL: Naar Opdrachtprompt

en: Command Prompt windows - are you sure?
nl_NL: Opdrachtprompt Windows - weet je het zeker?

en: Confirmation
nl_NL: Bevestiging

en: Copy
nl_NL: Kopiëren

en: Copy Path
nl_NL: Pad kopiëren

en: Copy file and size info to clipboard
nl_NL: Bestandsnaam en bestandsgrootte naar klembord kopiëren

en: Cut
nl_NL: Knippen

en: Dark
nl_NL: Donker

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Delete (No undelete possible)
nl_NL: Verwijderen (definitief)

en: Delete (to Recycle Bin)
nl_NL: Verwijderen (naar prullenbak)

en: Dismiss
nl_NL: Negeren

en: Display Byte values
nl_NL: Grootte weergeven in bytes

en: Display Dynamic values
nl_NL: Dynamische waarden weergeven

en: Display GB values
nl_NL: Grootte weergeven in GB

en: Display KB values
nl_NL: Grootte weergeven in kB

en: Display MB values
nl_NL: Grootte weergeven in MB

en: Display TB values
nl_NL: Grootte weergeven in TB

en: Don't locate duplicates
nl_NL: Geen duplicaten lokaliseren

en: Don't show this again
nl_NL: Laat dit niet meer zien

en: Dump MFT File
nl_NL: MFT-bestand opslaan

en: Dumping MFT file, please wait...
nl_NL: MFT-bestand wordt opgeslagen, even geduld a.u.b...

en: Dumping file
nl_NL: Bestand opslaan

en: Dup Count
nl_NL: Aantal duplicaten

en: Dup Size
nl_NL: Grootte van duplicaten

en: Duplicate Files:
nl_NL: Dubbele bestanden:

en: Duplicates only
nl_NL: Alleen duplicaten

en: Enable drag/drop
nl_NL: Slepen/neerzetten inschakelen

en: Enable gradient colors in treemap
nl_NL: Gradiëntkleuren in de treemap inschakelen

en: Enter Supporter Code
nl_NL: Registratiecode invoeren

en: Enterprise license
nl_NL: Enterprise-licentie

en: Error
nl_NL: Fout

en: Error checking for updates:
nl_NL: Fout bij het controleren op updates:

en: Exclude Filter:
nl_NL: Filter uitsluiten:

en: Exit
nl_NL: Afsluiten

en: Expand All
nl_NL: Alles uitvouwen

en: Explore Folder
nl_NL: Map verkennen

en: Explorer windows - are you sure?
nl_NL: Windows Verkenner - weet je het zeker?

en: Export File Types to CSV file
nl_NL: Bestandstypes naar CSV-bestand exporteren

en: Export complete.
nl_NL: Uitvoer is compleet.

en: Export to .CSV file
nl_NL: Exporteren naar CSV-bestand

en: Extension
nl_NL: Extensie

en: Failed to import CSV file
nl_NL: Importeren van CSV-bestand is mislukt

en: Failed to update Windows Explorer context menu
nl_NL: Updaten van Windows Verkenner-contextmenu is mislukt

en: File
nl_NL: Bestand

en: File Extension(s)
nl_NL: Bestandsextensie(s)

en: File Name
nl_NL: Bestandsnaam

en: File Search Filter:
nl_NL: Zoekfilter:

en: File Type
nl_NL: Bestandstype

en: File View
nl_NL: Bestandenoverzicht

en: File already exists - overwrite?
nl_NL: Bestand bestaat al - overschrijven?

en: File group minimum size (set to 0 to disable file grouping)
nl_NL: Minimale bestandsgroepgrootte (instellen op 0 om bestandsgroepering uit te schakelen)

en: File in
nl_NL: Bestand in

en: File not found
nl_NL: Bestand niet gevonden

en: Files
nl_NL: Bestanden

en: Files in
nl_NL: Bestanden in

en: Filter Scan Results
nl_NL: Scanresultaten filteren

en: Folder
nl_NL: Map

en: Folders
nl_NL: Mappen

en: For example, to type an à (a with grave accent), you press Ctrl+` then press a. These shortcuts work from any Windows application.
nl_NL: Bijvoorbeeld: Om de letter à te typen (a met accent-grave) druk je op ` en vervolgens op a. Deze sneltoetsen werken in elke Windows-applicatie.

en: Generated by
nl_NL: Gegenereerd door

en: Height
nl_NL: Hoogte

en: Help support WizTree development by making a donation
nl_NL: Draag bij aan de ontwikkeling van WizTree door te doneren

en: Help us make WizTree better!
nl_NL: Help ons WizTree te verbeteren!

en: If you use WizTree commercially or you'd just like to support the freeware community then please make a donation by clicking on the Donate button at the top right of the screen. Thank you! :)
nl_NL: Als je WizTree commercieel gebruikt of je steunt graag de freeware-community, overweeg dan een donatie te doen door rechtsboven in het scherm op de Donate-knop te klikken. Bedankt!

en: Include Filter:
nl_NL: Filter toevoegen:

en: Information
nl_NL: Informatie

en: Invalid Key - Please try again.
nl_NL: Ongeldige registratiecode - Probeer het opnieuw.

en: It does this in the FASTEST way possible - you simply won't find any other application of this type that's quicker! Use the information WizTree provides to quickly locate and remove "space hogs" from your hard drive.
nl_NL: Het programma doet dit op de SNELST mogelijke manier - je zult eenvoudigweg geen andere vergelijkbare applicatie vinden die het sneller kan! Gebruik de informatie die WizTree biedt om snel onnodige, grote bestanden van je harde schijf te verwijderen.

en: It doesn't require any complicated setup or project files - it just works.
nl_NL: Er is geen ingewikkelde setup nodig of projectbestanden - het werkt gewoon.

en: It is recommended that you copy and paste your supporter code.
nl_NL: Het is aanbevolen om de ontvangen registratiecode te kopiëren en te plakken.

en: Items
nl_NL: Objecten

en: KB
nl_NL: kB

en: Language
nl_NL: Taal

en: Lifetime
nl_NL: Levenslang

en: Light
nl_NL: Licht

en: Loading file list...
nl_NL: Bestandenlijst aan het laden...

en: Loading tree...
nl_NL: Bestandenboom aan het laden...

en: Locate by Name, Size
nl_NL: Zoeken op naam. grootte

en: Locate by Name, Size, Date
nl_NL: Zoeken op naam, grootte, datum

en: MFT Dump
nl_NL: MFT-dump

en: MFT Dump cancelled...
nl_NL: MFT-dump geannuleerd...

en: MFT data dump complete.
nl_NL: Opslaan van MFT-data is klaar.

en: MFT data dumped to file
nl_NL: MFT-data opgeslagen in bestand

en: MFT file
nl_NL: MFT-
    bestand

en: Match entire path
nl_NL: Zoeken in volledige pad

en: Match file name only
nl_NL: Zoeken in bestandsnaam

en: Max files to display:
nl_NL: Max. aantal bestanden:

en: Modified
nl_NL: Gewijzigd

en: Monitor file system for changes
nl_NL: Het bestandssysteem bewaken op wijzigingen

en: Multiple
nl_NL: Meervoudig

en: New Instance
nl_NL: Nieuwe instantie

en: No MFT root found!
nl_NL: Geen MFT-root gevonden!

en: No update found.
nl_NL: Geen update gevonden.

en: Normally the MFT is only scanned when an entire drive is selected. This option can speed up the scanning of folders containing a large number of files, but can be slower for smaller folders.
nl_NL: Normaal gesproken wordt de MFT alleen gescand wanneer een hele schijf is geselecteerd. Deze optie kan het scannen van mappen met een groot aantal bestanden versnellen, maar kan langzamer zijn voor kleinere mappen.

en: Number of Decimal places to display
nl_NL: Aantal weer te geven decimalen

en: Only use digits 0 to 9 and letters A to F.
nl_NL: Gebruik alleen de cijfers 0 tot 9 en de letters A tot F.

en: Open file on double click
nl_NL: Bestand openen bij dubbelklik

en: Options
nl_NL: Opties

en: Path
nl_NL: Pad

en: Percent
nl_NL: Percentage

en: Percent of Drive
nl_NL: Percentage van Schijf

en: Percent of Parent
nl_NL: Percentage van Ouder

en: Please install an older version of WizTree with a suitable version date, or purchase a new supporter code.
nl_NL: Installeer a.u.b. een oudere versie van WizTree met een geschikte versiedatum, of koop een nieuwe supporter-code.

en: Please restart WizTree as Administrator to dump the MFT file
nl_NL: WizTree opnieuw starten als Administrator om het MFT-bestand op te slaan

en: Please select an NTFS formatted drive.
nl_NL: Selecteer een NTFS-geformatteerde schijf.

en: Please visit the Antibody Software website for more great software, such as:
nl_NL: Bekijk ook eens de Antibody-Software-website voor meer nuttige software zoals:

en: Ready...
nl_NL: Klaar...

en: Remove Folder
nl_NL: Map verwijderen

en: Reselect Child
nl_NL: Kind opnieuw selecteren

en: Reserved Space:
nl_NL: Gereserveerde ruimte

en: Reset Configuration to default values
nl_NL: Configuratie terugzetten naar standaardwaarden

en: Reset tree expansion
nl_NL: Boomstructuur inklappen

en: Restart as Administrator
nl_NL: Opnieuw starten als Administrator

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Save Treemap Image as .png file
nl_NL: Structuurkaart opslaan als png-bestand

en: Scan
nl_NL: Scannen

en: Scan MFT (if possible) when a folder is selected for analysis
nl_NL: Scan de MFT (indien mogelijk) wanneer een map wordt geselecteerd voor analyse

en: Scan complete in
nl_NL: Scannen voltooid in

en: Scanning...
nl_NL: Bezig met scannen...

en: Select
nl_NL: Selecteren

en: Select All
nl_NL: Alles selecteren

en: Select CSV file
nl_NL: CSV-bestand selecteren

en: Select Folder
nl_NL: Map selecteren

en: Select Multiple
nl_NL: Meervoudig selecteren

en: Select None
nl_NL: Geen selecteren

en: Select Parent
nl_NL: Ouder selecteren

en: Select:
nl_NL: Selecteren:

en: Selected Files
nl_NL: Geselecteerde bestanden

en: Selection:
nl_NL: Selectie:

en: Shades of Gray (single color)
nl_NL: Grijstinten (enkele kleur)

en: Show Allocated Size on Treemap
nl_NL: Toegewezen ruimte in de structuurkaart tonen

en: Show File Types
nl_NL: Bestandstypes weergeven

en: Show Folder and File Names on Treemap
nl_NL: Map- en bestandsnamen tonen op treemap

en: Show Free Space on Treemap
nl_NL: Vrije ruimte in de structuurkaart tonen

en: Show Treemap
nl_NL: Structuurkaart tonen/verbergen

en: Show horizontal lines in grids
nl_NL: Horizontale lijnen in roosters tonen

en: Show max modified date of all sub folders/files as folder's last modified date
nl_NL: Toon de maximale gewijzigde datum van alle submappen/bestanden als de laatst gewijzigde datum van de map

en: Size
nl_NL: Grootte

en: Sorry, your supporter code is only valid for versions of WizTree with version date
nl_NL: Helaas, uw supporter-code is alleen geldig voor versies van WizTree met versiedatum

en: Sorting file list...
nl_NL: Bestandenlijst sorteren...

en: Space Free:
nl_NL: Vrije ruimte:

en: Space Used:
nl_NL: Gebruikte ruimte:

en: Supporter Code
nl_NL: Registratiecode

en: Supporter code not valid for this version
nl_NL: Supporter-code niet geldig voor deze versie

en: Supporter license
nl_NL: Supporter-licentie

en: Thank you for your support!
nl_NL: Bedankt voor je steun!

en: The MFT is a special hidden file used by the NTFS file system to keep track of all files and folders on a hard drive. Scanning for files this way completely bypasses the operating system (Windows) and provides a huge performance boost.
nl_NL: Het MFT-bestand is een speciaal, verborgen bestand dat door het NTFS-bestandssysteem wordt gebruikt om overzicht te houden van alle bestanden en mappen op de harde schijf. Door hierin naar bestanden te zoeken wordt het besturingssysteem (Windows) omzeild en verloopt het scannen sneller.

en: They cannot both be selected.
nl_NL: Ze kunnen niet beide geselecteerd worden.

en: This version of WizTree has version date
nl_NL: Deze versie van WizTree heeft versiedatum

en: Total Files:
nl_NL: Totaal aantal bestanden:

en: Total Size
nl_NL: Totale grootte

en: Total Space:
nl_NL: Totale ruimte:

en: Tree View
nl_NL: Boomstructuur

en: Tweaks
nl_NL: Aanpassingen

en: UI Theme
nl_NL: UI-thema

en: Upgrades until:
nl_NL: Upgrades tot:

en: Use WizTree classic theme
nl_NL: Klassiek thema van WizTree gebruiken

en: Version Date:
nl_NL: Versiedatum:

en: View Update
nl_NL: Update bekijken

en: WARNING: Take care not to remove any files that are required for the correct operation of your PC!
nl_NL: WAARSCHUWING: Let er op dat je geen bestanden verwijdert die essentieel zijn om je PC goed te laten werken!

en: Warning
nl_NL: Waarschuwing

en: What is WizTree?
nl_NL: Wat is WizTree?

en: What makes WizTree so fast?
nl_NL: Wat maakt WizTree zo snel?

en: When scanning NTFS formatted hard drives (most modern hard drives use this format), WizTree reads the hard drive's Master File Table (MFT) directly from the disk.
nl_NL: Bij het scannen van NTFS-geformatteerde harde schijven (de meeste moderne harde schijven gebruiken dit formaat) leest WizFile de Master-File-Table (MFT) direct van de schijf.

en: Width
nl_NL: Breedte

en: Windows Explorer context menu
nl_NL: Windows Verkenner-contextmenu

en: WizFile is an extremely rapid file finder application that uses methods similar to WizTree to rapidly index your hard drives. File search results are returned instantly as you type. WizFile provides a real time view of all files on your hard drives - any changes to the file search results will be updated in real time as they occur. It requires minimal CPU and RAM usage and has a negligible impact on the performance of your PC.
nl_NL: WizFile is een uiterst snelle bestandzoektoepassing die methoden gebruikt die vergelijkbaar zijn met WizTree om uw harde schijven snel te indexeren. Zoekresultaten worden onmiddellijk weergegeven terwijl u typt. WizFile biedt een realtime weergave van alle bestanden op uw harde schijven - eventuele wijzigingen in de zoekresultaten worden in realtime bijgewerkt terwijl ze zich voordoen. Het vereist minimaal CPU- en RAM-gebruik en heeft een verwaarloosbare invloed op de prestaties van uw PC.

en: WizTree is the world's fastest disk space analyzer. It scans your hard drive and shows you which files and folders are using the most disk space.
nl_NL: WizTree is 's werelds snelste schijfanalyse-tool. WizTree scant de harde schijf en laat zien welke bestanden en mappen de meeste ruimte in beslag nemen.

en: WizTree requires "Administrator" rights to enable high speed scanning of NTFS hard drives and to access all system files and folders. Click on the "Restart as Administrator" button to enable Administrator rights.
nl_NL: WizTree vereist administratieve bevoegdheden om NTFS-hardeschijven op hoge snelheid te scannen en om toegang te krijgen tot alle systeembestanden en -mappen. Klik op de knop "Opnieuw starten als Administrator' om deze bevoegdheden te activeren.

en: WizTree will now restart.
nl_NL: WizTree gaat nu opnieuw opstarten.

en: You are about to open
nl_NL: Je staat op het punt om te openen

en: You can hide this message by making a donation
nl_NL: Je kunt dit bericht verbergen door een donatie te doen

en: Zoom in Treemap
nl_NL: Inzoomen in structuurkaart

en: Zoom out Treemap
nl_NL: Structuurkaart uitzoomen

en: canceled
nl_NL: geannuleerd

en: files
nl_NL: bestanden

en: files - are you sure?
nl_NL: bestanden - weet je het zeker?

en: is included within
nl_NL: wordt opgenomen in

en: lifetime
nl_NL: levenslang

en: n/a
nl_NL: nvt

en: or earlier.
nl_NL: of vroeger.

en: seconds
nl_NL: seconden

en: user license
nl_NL: gebruikerlicentie
